به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پیرامون عملکرد وزیر ورزش و جوانان به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه عملکرد دکتر سلطانی فر بسیار مثبت بوده و یکی از خروجی های آن این بود که ما امسال در بازی های آسیایی و پاراآسیایی افتخارات بسیار خوبی را کسب کردیم و رهبر معظم انقلااب اسلامی هم ورزشکاران و قهرمانان این دو رویدد را مورد لطف و تفقد خود قرار دادند که این موضوع نشان دهنده اهمیت معقوله ورزش در کشور ما است.

وی افزود: ما علاوه بر کسب مدال های بیشتر و عنوان بی سابقه سومی در بازی های پاراآسیایی در بخش بانوان هم حضور پرنگی داشتیم و عملکرد وزیر محترم ورزش و جوانان در این موارد بسیار پررنگ بوده چرا که بنده به خاطر دارم از ماه ها قبل از آغاز این بازی ها مقام عالی وزارت به اردوها می رفتند و دائما بر روند آمادگی ورزشکاران اعزامی نظارت داشتند. همچنین در بخش ارتباطات بین المللی ورزش ما جهش مناسبی داشته است که باید این روند مثبت ادامه داشته باشد.

این عضو فراکسیون ورزش اظهار داشت: در بخش بانوان هم ما موفقیت های بسیار فراوانی کسب کردیم که این موضوع نیز جای تقدیر دارد.