به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عیسی آل‌کثیر، بازیکن تیم فوتبال پیکان درباره آخرین وضعیت پیکان و دیدار این تیم در هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر مقابل نساجی مازندران با خبرنگار برنا صحبت کرد.

*پیکان در چند هفته اخیر شکست‌های متوالی داشت، فکر می‌کنید چه زمانی این تیم از بحران خارج خواهد شد؟

امیدوارم خیلی زود پیکان از بحران خارج شود. در این هفته‌های اخیر خیلی تلاش کردیم و با تمرینات سختی که انجام دادیم امیدوار بودیم که از بحران خارج شویم اما متاسفانه پیکان در هفته‌های گذشته تیم بدشانسی بود. امیدوارم بازهم با کمک کادرفنی به روزهای اوج خود بازگردیم و نتایج مورد نیاز را کسب کنیم.

*در لیگ هجدهم با تشخیص کادرفنی در بیشتر بازی‌ها نیمکت نشین بودید، این موضوع شما را اذیت نمی‌کرد؟

از نیمکت نشینی‌ام در لیگ هجدهم بسیار ناراحت هستم اما در تیمی که بازی می‌کنم به تفکرات مربی و کادرفنی احترام می‌گذارم. دوست دارم در ترکیب اصلی باشم و گلزنی کنم. زمانی هم که برای تیمم به میدان رفتم با جان و دل بازی کردم اما با تشخیص کادرفنی در بسیاری از بازی‌ها نیمکت نشین شدم.

*خبرهایی به گوش می‌رسد ظاهرا از استقلال پیشنهاد دارید، آیا به جمع آبی‌ها اضافه می‌شوید؟

فعلا بازیکن تیم فوتبال پیکان هستم. هنوز به شکل مستقیم پیشنهادی از استقلال نداشتم. باید دید در آینده چه اتفاقاتی برای من پیش می‌آید. فعلا چون بازیکن پیکان هستم نمی‌توانم تصمیمی بگیرم باید ببینم وضعیت من در پیکان چگونه پیش می‌رود.

*انتقادهای بسیاری به دروازه‌بان تیم پیکان است، آیا اشتباهات شیخ ویسی باعث باخت‌های پیکان شد؟

وقتی تیمی می‌بازد همه در این باخت سهم دارند. من هم شاید در بعضی از بازی‌ها به عنوان مهاجم شرایطی مهیا نشد تا برای پیکان گلزنی کنم و این نتیجه نگرفتن‌ها مقصرش یک نفر نیست.در بسیاری از بازی‌ها شیخ ویسی توانست کلین شیت کند نمی‌دانم چرا آن زمان کسی از وی تعریف نکرد که اکنون از عملکرد دروازه‌بان پیکان انتقاد می‌کنند. روزهای بحرانی برای هر بازیکنی پیش می‌آید و امیدوارم شیخ ویسی هم از این بحران خارج شود و پیکان به نتایج مورد نظر خود برسد.

*نظرتان درباره آخرین دیدار پیکان در نیم فصل نخست مقابل نساجی مازندران، چیست؟

همه بازی‌های لیگ برتر بسیار سخت است. بازی مقابل نساجی راحت نیست اما همه تلاش خود را به کار می‌بریم تا با برد نیم فصل را به پایان برسانیم. در نیم فصل دوم پیکان می‌تواند از تعطیلات لیگ استفاده کند و به آمادگی لازم برسد.

 *علیرغم نیمکت نشینی شما در پیکان در نقل و انتقالات نیم فصل پیشنهاد از تیم‌های دیگر داشته باشید آیا از پیکان جدا خواهید شد؟

 همه تمرکزم برای بازی آخر نیم فصل مقابل نساجی مازندران است. امیدوارم پیکان با شکست نساجی از بحران و باخت‌های متوالی رهایی پیدا کنم. نمی‌توانم اکنون که بازیکن پیکان هستم درباره پیشنهادهای دیگرم صحبت کنم. تا پایان فصل با پیکان قرارداد دارم و به تصمیمات این باشگاه احترام می‌گذارم.