به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر امروز در ادامه رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان می‌رود.

سرخپوشان به دلیل آنکه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند بازی عقب افتاده خود را امروز انجام می دهند. نخستین بازی تاریخ دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن در چارچوب اولین دوره جام تخت جمشید در تیر سال 52 در اصفهان برگزار شد. پرسپولیس با گل‌های کلانی(۲) و وطنخواه با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید.

سرخپوشان به دلیل ممنوعیت از سوی فیفا با بازیکنان مصدوم دست و پنجه نرم می‌کنند و مقابل تیم ذوب‌آهن که به تازگی با هدایت علیرضا منصوریان، سرمربی سابق استقلال دچار تحولات خوبی شده که می‌توانند قرمزها را پیش از دیدار با سپاهان اذیت کند به زمین می رود.

حضور محسن مسلمان در پرسپولیس با خاطرات خوب زیادی برای او همراه نبود. برانکو به دلایلی که هیچ وقت فاش نکرد، در اکثر بازی ها با وجود فشارها سکوها مسلمان را روی نیمکت نشاند. در آخر هم با قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر و موفقیت در آسیا، مرد کروات برنده این جنگ پنهان بود تا مسلمان مجبور به جدایی از پرسپولیس شود. 

محسن مسلمان، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل اختلاف با برانکو جز خروج از تیم راهی نداشت و بار دیگر تصمیم گرفت به باشگاهی که در آن پرورش یافته بود، برود. دیدار با سرخپوشان یک روز ویژه برای مهندس سابق پرسپولیس خواهد بود. به نظر می رسد مسلمان بازهم از سوی سکوهای پرسپولیسی تشویق شود اما این بار به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی ذوب آهن به میدان خواهد رفت. بدون شک مسلمان از انگیزه بالایی برای این بازی برخوردار است. او می خواهد خودش را به برانکو اثبات کند و نشان بدهد که جدایی اش از پرسپولیس شاید خیلی به سود سرخپوشان هم نبوده است. 

پرسپولیس برای این دیدار مهم سیامک نعمتی، محمد انصاری، حسین ماهینی و شایان مصلح را به دلیل مصدومیت همراه ندارد. علی رغم مصدومان که در این تیم وجود دارد، قرمزها در شرایط بسیار سختی به مصاف ذوب‌آهن خواهند رفت. در هفت تقابل اخیر پرسپولیس و ذوب‌آهن، نماینده اصفهان توانست به 4 برد برسد. 

 

photo_۲۰۱۸-۱۲-۰۳_۱۶-۲۱-۰۰