به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در نخستین دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر والیبال دو تیم پیام مشهد و پیکان تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار که به میزبانی پیام برگزار می‌شود بسیار حساس است. پیام مشهد که پس از شگفتی سازی و پیروزی‌های پی در پی و شکست تیم های مدعی توجهات را به سمت خود جلب کرده امروز در تلاش است تیم پیکان را شکست دهد. تیم‌های پیام و پیکان به ترتیب رده‌های دوم و سوم جدول را در اختیار دارند و بازی امروز حساسیت بالایی برای دو تیم دارد.

در دیگر بازی مهم هفته، تیم صدرنشین ورامین که هفته گذشته مقابل تیم پیکان نتیجه را واگذار کرد این هفته در خانه میزبان شهرداری خواهد بود. شهرداری گنبد که هفته گذشته در دیدار با کاله عملکرد خوبی نداشت، تلاش می‌کند با برتری مقابل شاگردان محمدی راد، شکست هفته پیش را جبران کند.

اما سایپا دیگر نماینده تهران در دیداری حساس میزبان تیم شهرداری تبریز خواهد بود. شهرداری تبریز با ۳ پیروزی در مکان دهم جدول رده بندی قراردارد. باید دید تیم پر ستاره سایپا امروز مقابل شهرداری تبریز چه خواهد کرد.

دیدار دو تیم خاتم اردکان و عقاب نهاجا به دلیل حضور خاتم در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان این هفته برگزار نخواهد شد و دیدار معوقه دو تیم روز یکشنبه انجام می‌شود.

برنامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر والیبال به این شرح است:

*سایپا تهران – شهرداری تبریز

*شهرداری ارومیه – فولاد سیرجان

*شهروند اراک – دورنای ارومیه

*شهرداری ورامین- شهرداری گنبد

*پیام خراسان – پیکان تهران

*عقاب نهاجا – خاتم اردکان(دیدار معوقه، روز یکشنبه برگزار خواهد شد)

*کاله آمل این هفته استراحت خواهد داشت.