به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت‌های هفته پنجم و ششم لیگ‌برتر ووشوی مردان با برگزاری شش دیدار در آکادمی ووشو پیگیری شد که در حساس ترین دیدار، تیم پاس ناجا توانست با خلق یک شگفتی ۸ بر ۶ تیم پارس جنوبی را شکست داده و به صدر نشینی خود ادامه دهد.

به این ترتیب در حساس‌ترین بازی امروز، در بخش تالو تیم پارس جنوبی توانست با حساب ۳ بر ۲ پاس ناجا را شکست دهد اما در بخش ساندا شاگردان "حمیدرضا منصوریان" با نتیجه ۶ بر ۳ قهرمان سال‌هایاخیر لیگ‌برتر ووشو(پارس جنوبی) را شکست داده و در مجموع با پیروزی ۸ بر ۶ همچنان به صدرنشینی خود در این فصل از رقابت‌ها ادامه دهد.

این شکست تیم پارس جنوبی در لیگ‌برتر ووشو بعد از سه سال رقم خود و طیاین سه سال شاگردان حسین اوجاقی شکستی را در کارنامه خود نداشتند. محسن محمدسیفی ملی‌پوش تیم پارس جنوبی به دلیل جراحی زانو و همچنین معین تقوی دیگر ملی‌پوش ساندای از غایبان تیم پارس جنوبی در این رقابت‌ها بودند.

اما تیم پاس ناجا در دیگر دیدار امروز خود موفق شد با حساب ۱۱ بر ۳ باشگاه مقاومت را مغلوب کرده و با ۱۵ امتیاز صدرنشین جدول باشد، پارس جنوبی هم با ۱۲ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. همچنین تیم دانشگاه آزاد اسلامی نیز با کسب ۲ پیروزی در مسابقات امروز با ۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.

پارس جنوبی، پاس ناجا، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، هیات البرز، هیات هرمزگان و شهدای زینبیه میانه تیم‌های حاضر در فصل جاری لیگ برتر ووشوی مردان هستند.

نتایج دیدارهای امروز لیگ‌برتر ووشو به قرار زیر است:

*هفته پنجم

هیات هرمزگان صفر - ۱۴ پارس جنوبی

هیات البرز ۳ - ۱۱ دانشگاه آزاد

پاس ناجا ۱۱ - ۳ باشگاه مقاومت

*هفته ششم

هیات البرز ۵ - ۴ شهدای زینبیه میانه

پاس ناجا ۸ - ۶ پارس جنوبی

باشگاه مقاومت ۲ - ۱۲ دانشگاه آزاد

جدول رده بندی رقابت‌های لیگ‌برتر نیز تا پایان هفته ششم به قرار زیر است:

۱) پاس ناجا، ۱۵ امتیاز

۲) پارس جنوبی، ۱۲ امتیاز

۳) دانشگاه آزاد، ۹ امتیاز

۴) باشگاه مقاومت، ۶ امتیاز

۵) هیات البرز، ۶ امتیاز

۶) هیات هرمزگان، ۳ امتیاز

۷) شهدای زینبیه، صفر امتیاز