به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان دکتر داورزنی ضمن خیر مقدم به نیل کیم زیر ساختها ، پتانسیلها و استعدادهای موجود در کشور در رشته ژیمناستیک  را مورد توجه قرار داد.

وی در این نشست با اشاره به زیر ساختهای ورزشی ایران ، تاکید کرد که وزارت ورزش از توسعه رشته مادر ،ژیمناستیک حمایت می کند ضمن اینکه  فدراسیون نیز براساس برنامه های توسعه ای گامهای موثری  در این خصوص برداشته است.

معاون وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش به بررسی راهکارهای توسعه کمی این رشته پرداخت و در این خصوص بهره مندی از تبلیغات مهیج و برنامه های تلویزیونی برای ترغیب افراد به این رشته موثر دانست.

او توضیح داد که وزارت ورزش و‌جوانان با وزارت آموزش و‌پرورش  با هدف توسعه پایدار  ورزش در رده های سنی  پایه تعامل وهمکاری های مشترک نزدیکی  دارد.

دکتر داورزنی همچنین در این جلسه ایجاد فضای مناسب برای حضور بانوان به ویژه زنان مسلمان در میادین بین المللی ورزشی را مورد توجه قرار دادو در این راستا طراحی  پوشش مناسب برای زنان را پیشنهاد کرد تا زنان علاقمندبه رشته ژیمناستیک با حفظ ارزش های دینی خود بتوانند در میادین ورزشی حضور داشته باشند.

در ادامه نیل کیم نایب رییس فدراسیون جهانی ژیمناستیک از توجه وحمایت مسوولان ورزش ایران از این  رشته  قدردانی کرد.

وهمچنین تعامل وهمکاری مسوولان  فدراسیون ژیمناستیک ایران با اعضای فدراسیون جهانی  وحضور در جلسات را در تداوم همکاری ها بسیارموثر خواند.

او در ادامه با ابراز رضایت از برنامه های توسعه ای ایران در رشته ژیمناستیک پیشنهادات مطرح شده در این جلسه را بسیار مثبت وقابل بررسی ارزیابی کرد.