به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، جواد طاری بخش اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که از سوی باشگاه پدیده، هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی انجام شد،خوشبختانه صبح امروز فرمانداری و شورای تامین مشهد با برگزاری رایگان مسابقه موافقت به عمل آوردند.

وی عنوان کرد: نامه موافقت فرمانداری و شورای تامین صبح امروز به اداره کل ورزش وجوانان و هیئت فوتبال خراسان رضوی ارسال و ابلاغ شده است و امیدواریم هواداران مشهدی نیز با حضور پرشور خود در استادیوم امام رضا (ع) انگیزه‌ای دو چندان را به تیم تزریق نمایند. در موافقت با این موضوع آقای خوش نیت سرپرست محترم فرمانداری مشهد تاثیر زیادی داشتند که باید از ایشان تشکر کرد.

سخنگوی باشگاه پدیده گفت: هواداران تیم پدیده برای تماشای بازی تیم شهرشان مقابل ماشین سازی تبریز و ورود به ورزشگاه امام رضا(ع)، باید حتما بلیت داشته باشند که توزیع این بلیت‌های رایگان از ساعت 14 فردا (جمعه) در محل سالن شهید بهشتی مشهد انجام خواهد شد.

طاری بخش افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده به هیچ عنوان تماشاگرانی که بلیت مخصوص ورود به ورزشگاه را نداشته باشند، اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت، به همین دلیل از تمامی هواداران خواهشمندیم تا پیش از شروع بازی با مراجعه به مکان اعلام شده بلیت رایگان بازی را تحویل بگیرند.