به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بهزاد کتیرایی از جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی و رئیس سابق فدراسیون ووشو و کاراته که به دلیل اثرات ناشی از جنگ در بیمارستان بستری بود سرانجام امروز دار فانی را وداع گفت.

عبدالحمید احمدی در پیامی درگذشت کتیرایی را تسلیت گفت که متن آن به شرح زیر است:

بهزاد کتیرایی جانباز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس، که مسئولیت های حراست سازمان تربیت بدنی و ریاست فدراسیون کاراته را در سال های اخیر برعهده داشت و از مدیران موفق و بااخلاق ورزش کشور بود بعد از تحمل هشت ماه بیماری ناشی از ضایعات جنگی و گذراندن مراحل سخت شیمی درمانی امروز پنجشنبه پانزدهم آذرماه به لقاءالله پیوست و به دیار باقی شتافت.

بدون تردید اهالی ورزش و همه کسانی که با بهزاد کتیرایی در دوران حضورش در ورزش ارتباط داشتند به حسن خلق و صفا و صداقت وی اذعان دارند و همگان به این نکته واقفند که در زمان حضور کتیرایی در حراست سازمان تربیت بدنی یک نگاه متفاوت و کاملا فرهنگی و اخلاقی در این حوزه شکل گرفت که آن را باید از یادگارهای ماندگار کتیرایی در این مجموعه دانست.

اینک و در این شب جمعه که زمان طلب رحمت و مغفرت است برای شادی و آرامش دائمی روح آن عزیز دعا می کنیم و برای خانواده محترم و بازماندگان معززش صبر و اجر خواهانیم.