به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر محمد نکونام، عضو تیم ملی تفنگ در رده سنی جوانان درباره میزان آمادگی خود در اردوی تدارکاتی برای اعزام به مسابقات وردکاپ هندوستان در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: این اردوها از پنجم آذر ماه  شروع شده و تقریبا 18 نفر در این اردو حضور دارند. تیراندازان در رشته تفنگ بادی و هم در رشته 50 متر در این اردو تدارکاتی حضور دارند. ورزشکاران در سطح بسیار خوبی به سر می‌برند. 

وی ادامه داد: این اردو جهت آماده سازی برای مسابقات سهمیه المپیک که در اسفند ماه در کشور هند برگزار شد و  امیدواریم با تمرینات مستمر بتوانیم راه رسیدن به سهمیه المپیک را طی کنیم. شرایط اردو بسیار خوب و امکانات مورد نیاز در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است و امیدواریم در این دوره از رقابت‌ها بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

نکونام با اشاره به اینکه تیراندازی رشته‌ای نیست که بتوان پیشبینی کرد، افزود:  برای حضور در رقابت‌های ورد کاپ هندوستان اعضای تیم ملی آماده هستند، تیم ملی بانوان و آقایان در یک سطح بسیار خوبی قرار دارند و آماده حضور در این دوره از رقابت‌ها هستند. برای حضور در  المپیک این امید را داریم که بتوانیم سهمیه کسب کنیم. 

عضو تیم ملی تفنگ در پایان، گفت: تمرینات خوبی داریم و امیدوارم در رقابت‌های وردکاپ هندوستان بتوانم به مدال برسم. متأسفانه مقداری مشکلات فشنگ داریم اما بهترین نوع ساچمه در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است.مربی‌ها از بهترین مربی‌هایی هستند که در ایران و جهان می‌توان پیدا کرد. کادر فنی  پشتیبان ما هستند امیدواریم با استفاده از تجربه آنها بتوانیم به کسب سهمیه المپیک برسیم.