به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، خانم نیل کیم نایب رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک  به همراه مسوولان این فدراسیون با حضور در کمیته ملی المپیک با شهنازی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن خیر مقدم به نایب ریس فدراسیون جهانی ژیمناستیک ابراز داشت: نگاه کمیته ملی المپیک به فدراسیون ژیمناستیک حمایت آمیز بوده بطوریکه ایران برای نخستین بار در بازیهای المپیک موفق شد در سومین دوره المپیک جوانان بوینس آیرس موفق به کسب نشان ارزشمند برنز شود.

وی ادامه داد:حضور مدیران تحصیلکرده،پرتلاش و موفق بانوان در راس فدراسیون های ورزش و دیگر مدیریت های مهم ورزشی،خود بیانگر شایستگی و توانمندی ورزش بانوان کشور ایران است و به همان اندازه هم انتظار داریم تا فدراسیون جهانی در این زمینه حمایت های لازم را از مسئولان فدراسیون ژیمناستیک ایران در زمینه کسب کرسی های بین المللی و یا برگزاری دوره آموزشی مورد نیاز آنها را داشته باشد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد:بدون تردید کمیته ملی المپیک ایران از برنامه ها و تصمیمات فدراسیون جهانی در زمینه های مختلف حمایت و پشتیبانی های لازم را خواهد داشت و این آمادگی را دارد تا با هماهنگی فدراسیون میزبان برنامه های آموزشی منطقه ای فدراسیون جهانی باشد.

در ادامه نیل کیم نائب رئیس فدراسیون جهانی ژیمناستیک ضمن ابراز خوشحالی از سفر به ایران گفت:کاروان ایران در بازیهای المپیک جوانان بسیار خوش درخشید بخصوص که برای نخستین بار موفق به کسب مدال ارزشمند برنز در ژیمناستیک هم شد و این امر نشان از برنامه های این فدراسیون رشد و توسعه این رشته المپیکی در داخل کشور است.

وی ادامه داد:فدراسیون ژیمناستیک ایران همکاری و تعامل خوبی با فدراسیون جهانی داشته و بدون تردید حمایت های کمیته ملی المپیک از فدراسیون ژیمناستیک، ما را دلگرم و در حمایت های همه جانبه در اجرای برنامه های توسعه ای این فدراسیون مصمم تر می کند و امیدواریم ژیمناستیک ایران با برنامه ریزی های خوبی که مسوولین آن دارند و حمایت های کمیته ملی المپیک و فدراسیون جهانی به روند رو رشد خود ادامه دهد.