به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پس از شکست 3بر1 تیم فوتبال الغرافه قطر و مقابل الاهلی انتقادات از مهدی طارمی بازیکن مورد علاقه کی روش به شدت افزایش پیدا کرده است. بعد از شکست این هفته تیم فوتبال الغرافه برابر الاهلی در هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر، هواداران خشمگین این باشگاه قطری که از نتایج هفته های اخیر تیمشان چندان راضی به نظر نمی رسند، با انتشار پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی خواهان این شدند که اعضای کادر فنی و برخی از بازیکنان این تیم باید اخراج شوند.
 

در ادامه این گزارش آمده است: هواداران ناراضی الغرافه با توجه به نتایج نه چندان موفقیت آمیز این تیم، در خواست تغییر چهار بازیکن خارجی و مهدی طارمی را دارند و در کنار آن نیز خواهان این هستند تا سرمربی تیمشان هم تغییر یابد.

شاگردان کریستین ژورکوف در هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر با نتیجه سه بر یک برابر الاهلی تن به شکست دادند تا همچنان این تیم روی نوار ناکامی قدم بگذارد.

اما این پایان ماجرا نیست ،چرا که پس از این شکست سرمربی الغرافه طی اظهار نظری جالب گفت: من هنوز توقع دارم مهدی طارمی و ویس به سطح فنی موردنظر و مطلوبی که از آنها می خواهم دست یابند، چرا که من انتظار زیادی از بازیکنان خارجی‌ تیمم دارم.

این در حالی است که روزنامه الوطن در مورد عملکرد طارمی و ولادیمیر ویس که در بازی این هفته به عنوان بازیکن ذخیره برابر الاهلی وارد میدان شدند، نوشت: ورود مهدی طارمی و ولادیمیر ویس در نیمه دوم نه تنها هیچ منفعتی برای تیم الغرافه نداشت بلکه حتی عملکرد آنها مشابه هم بود و بدون شک نتوانستند چیزی به قدرت الغرافه اضافه کنند.

با وجودی که آنها بازیکنان عالی هستند، اما هیچ اتفاق مهمی از طارمی و ویس در نیمه دوم بازی با الاهلی مشاهده نکردیم تا نشان دهد که  این دو بازیکنان بزرگی محسوب می‌شوند و ماندن آنها در الغرافه سودی برای باشگاه ندارد.

گفتنی است، در جدول لیگ ستارگان قطر، تیم الغرافه با 18 امتیاز در رتبه هفتم است.