به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی مقابل پدیده تیم سابق خود در نشست خبری گفت: تنها بازی‌ای بود که گل تاکتیکی خوردیم. روی تمام مسائل کار کرده‌ بودیم اما گل خوردیم. پدیده بهترین تیم ایران است و زیباترین فوتبال را ارائه می‌کند. صدرنشین است و حقش است. با این بضاعت کم توانستیم مقابل چنین تیمی امتیاز گرفتیم و خوشحالم. در ابتدا جو به شدت سنگین بود و بازیکنانم شوکه بودند.

مهاجری گفت: حق میزبان است که ورزشگاهش را به هر شکلی پر کند. در سال‌هایی که به عنوان بازیکن و مربی در مشهد کار کردم چنین جوی ندیده‌بودم. تیم خوب و کادرفنی خوبی در پدیده هستند و این بازی برای من دوسر برد بود.

سرمربی ماشین‌سازی تصریح کرد: پدیده تیمی بسیار خوب است، مشکلات مختلفی داریم اما توانستیم خوب کار کنیم.

مهاجری خاصرنشان کرد: حق‌کشی در فوتبال زیاد است. در بازی‌های قبلی مقابل سپاهان و پرسپولیس اتفاقاتی افتاد که دیدید. در دورانی که در پدیده بودم، خواهش کردیم بازی پدیده ذوب به خاطر لغو پرواز مشهد اصفهان عقب بیافتد. حتی یک روز جابجا نکردند و تیمم در سه بخش با ماشین عازم اصفهان شد و در نهایت دیدیم که میلاد غریبی رباطش پاره شد. الان میلاد غریبی کجاست؟ چه کسی جواب سرنوشت این جوان را می‌دهد؟

او در خصوص رفتار زشت کنعانی‌زادگان در انتهای مسابقه و تحریک بازیکنان پدیده گفت: عمل زشت، زشت است. من در حال خسته نباشید به بازیکنان حریف و داوری بودم که چنین اتفاقی روی داده‌است. با هر عمل زشتی قطعا برخورد می‌کنم.

مهاجری عنوان کرد: یک سری جاها بازی را کنترل کردیم، اگر کنترل نمی‌کردیم که کلاه سرمان می‌رفت. باید اکبر صادقی را کنترل می‌کردیم. با این حال دو گل تاکتیکی خوردیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم ما این همه روی این مسائل کار کردیم و باز اینگونه گل خوردیم. می‌دانستیم تنها جایی که شاید بتوانیم به پدیده ضربه بزنیم، کرنر است و دو بار استفاده کردیم. در نیمه اول که به داور اعتراض کردم به خاطر این بود که فکر کنم لباس بازیکن ماشین‌سازی را کشیدند.

سرمربی ماشین‌سازی افزود: یک سری هیجانات مربوط به جریان مسابقه است، من هم خودم را دوست دارم و هم پدیده و فوتبال شهرم. الان که سیاه‌جامگان نیست ناراحتم اما من امروز در ماشین‌سازی مسئولیت دارم.

مهاجری در خصوص درگیری سرآسیایی و یکی از اعضای کادرفنی ماشین‌سازی گفت: برای ما زشت است که شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. من سرآسیایی را بسیار دوست دارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده‌است. باید بپرسم و با کادرم اگر مقصر باشد برخورد می‌کنم.

او  در پاسخ به اینکه کنعانی‌زادگان با چنین رفتارهایی، شانسی برای بزرگ شدن در فوتبال ایران دارد یا نه، گفت: نمی‌دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داده اما هر عمل زشتی را محکوم می‌کنم. اگر قرار باشد بازیکنی رفتارهای زشتی از خود به نمایش بگذارد قطعا شانس بزرگ شدن را از دست می‌دهد.