به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت فوتبال درباره بازی حساس دو تیم سپاهان و پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: فکر می‌کنم این دیدار حساس ترین بازی فصل تا به امروز بوده چرا که سپاهان در سال جاری پوست اندازی کرده و با امیر قلعه نویی به روزهای اوج خود بازگشته است. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نایب قهرمان شده و در لیگ داخلی نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است و ما یک بازی جذاب در پیش داریم.

وی افزود: معتقدم با مهره هایی که دو تیم دارند و در کنار تفکر مربیان خوش فکری که در این بازی هستند، می تواند بیانگر این باشد که فردا  یک بازی حساس، زیباو قابل توجه را مشاهده خواهیم کرد.

مربی اسبق تیم ملی درمورد پیش بینی اش از برنده این بازی عنوان کرد: بسیار سخت است این بازی را بخواهیم پیش بینی کنیم. هر دو تیم پرسابقه و باتجربه هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند اما آنچه که در مورد بازی می توان گفت این است که یک بازی نزدیک و سخت را شاهد خواهیم بود.

وی در ادامه پیرامون این سوال که آیا به نظرش پرسپولیس برای موفقیت در آسیا باید در چه پست هایی بازیکن بگیرد، تصریح کرد: البته این موضوع که به نظر برانکو و وضعیت اقتصادی باشگاه برمی‌گردد. برای موفقیت در آسیا به نظر من باید در تمامی پست ها بازیکنان خوبی را جذب کنیم.

ذوالفقارنسب در پایان خاطرنشان کرد: من به عنوان یک کارشناس امیدوارم فردا شاهد یک دیدار زیبا و تماشاگر پسند باشیم و فارغ از نتیجه دو تیم بازی جذابی را از خود به نمایش بگذارند.