به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در چارچوب هفته پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و از گروه A.، سه شنبه هفته جاری ۲۰ آذر، تیم‌های کلوب بروژ و اتلتیکومادرید در بلژیک به مصاف هم می‌روند و اگر شاگردان دیه گو سیمئونه به پیروزی برسند، صدرنشینی شان قطعی می‌شود. البته این مسابقه برای تیم بروژ، اهمیت خاصی ندارد، زیرا حضور این تیم در لیگ اروپا قطعی است.
 

 

پس از اینکه ایوان لکو، سرمربی کلوب بروژ از مصدومیت زانو رضایی در تمرینات خبر داد، اعلام کرد این بازیکن به طور قطع در مقابل واسلند (این دیدار شب گذشته برگزار شد و بروژ ۲ بر یک شکست خورد) حضور نخواهد داشت، اما امیدوار هستیم تا از این بازیکن مقابل اتلیتکو مادرید استفاده کنیم.

کادر پزشکی تیم بروژ در حال تلاش است تا هرچه زودتر مصدومیت زانو این بازیکن به پایان برسد و کادرفنی بتواند از زوج او و وسلی در خط حمله مقابل تیم اسپانیایی استفاده کند. البته رضایی اگر به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شود، مشکلی برای حضور در اردو‌ها نخواهد داشت و می‌تواند در بازی‌های تدارکاتی حضور یابد.

دیدار تیم‌های کلوب بروژ و اتلیتکو مادرید ۲۰ آذر و از ساعت ۲۳:۳۰ برگزار خواهد شد. درحال حاضر شاگردان دیه گو سیمئونه با کسب ۱۲ امتیاز از ۵ بازی در رده نخست قرار دارند و دورتموند با ۱۰ امتیاز دوم است و یاران کاوه رضایی با ۵ امتیاز در رده سوم جای دارند. در قعرجدول هم موناکو با هدایت تیری آنری قرار دارد.