به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سجاد گنج‌زاده، ملی‌پوش پر افتخار کاراته ایران درباره آخرین وضعیتش و شرایط تیم ملی کاراته به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه مرحله دوم اردوی تیم ملی در شرایط خوبی در حالی برگزاری است. تیم ما برای حضور قدرتمند در لیگ جهانی کاراته‌وان در فرانسه آماده می‌شود  و پیش از آن نیز یک کمپ تمرینی در ایتالیا خواهیم داشت.

وی افزود: خوشبختانه من و سایر ملی‌پوشان به لحاظ فنی و بدنی در وضعیت خوبی به سر می‌بریم، اما این نکته را نیز نباید فراموش کنیم که سطح لیگ جهانی کمتر از مسابقات قهرمانی جهان نیست و با توجه به المپیکی شدن کاراته نیز کشورها به این رویداد توجه خاصی دارند.

قهرمان کارته جهان درباره تکرار مدال طلایش خودش و همچنین نتیجه سایر ملی‌پوشان در مسابقات کاراته وان فرانسه نیز اظهار داشت: بچه‌ها واقعا زحمت می‌کشند و به لحاظ روحی روانی در شرایط خوبی به سر می‌برند، ما سعی می‌کنیم بهترین نتیجه ممکن را در این بازی‌ها کسب کنیم.

گنج‌زاده درپاسخ به این سوال که آیا با تجربه و افتخاراتی که دارد، می‌توان مدال طلای المپیک را از حالا برای او کنار بگذاریم، خاطرنشان کرد: ما در مسابقات جهانی در هر وزن با 60-70 نفر رقابت می‌کنیم در حالی که در المپیک در هروزن 10 شرکت کننده وجود دارد. با این تفاسیر مسابقات جهانی به لحاظ فنی سنگین‌تر از رقابت‌های المپیک است، اما در بازی‌های المپیک فشار روانی بسیار زیادی وجود دارد و آن 10 ورزشکار  نیز گلچینی از بهترین‌های جهان هستند. من تمام تلاشم را می‌کنم تا در المپیک بتوانم بهترین نمایش را داشته باشم و به مدال طلا دست پیدا کنم.

وی درباره جام ملت‌های آسیا و حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در این بازی‌ها تصریح کرد: به طور کلی فوتبال را خیلی دنبال نمی‌کنم، البته بازی‌های تیم ملی در جام جهانی را دیدم و در حال حاضر هم ما دو نوبت تمرین سنگین در روز داریم و کمتر می‌توانیم به کار دیگری بپردازیم. اما ملی‌پوشان فوتبال بدانند برای موفقیت آنها دعا می‌کنیم و انرژی مثبت می‌فرستیم و من بسیار امیدوارم بچه‌ها بتوانند در این رقابت‌ها با نتایج خوبی که کسب می‌کنند مانند جام جهانی دل مردم را شاد کنند.