به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های قهرمانی آسیا پیست 2019 به میزبانی کشور اندونزی در پیست دوچرخه سواری شهر جاکارتا از دقایقی پیش آغاز شد و نمایندگان کشورمان در تعقیبی تیمی رده سنی جوانان اولین ورزشکاران ایرانی بودند که بر روی پیست رقتبن ها رفتند.

ترکیب چهار نفره تیم ملی ایران را در رشته تعقیبی تیمی عماد محمدی، داود محمد آبادی، امیر حسین محمدی و علی لبیب تشکیل داده است.در پایان رقابت های تعقیبی تیمی آقایان رده سنی جوانان ملی پوشان کشورمان که پس از یک سال غیبت دوباره در این رشته شرکت کرده بودند با ثبت زمان 4 دقیقه و 31 ثانیه در جایگاه هفتم قرار گرفتند.

اسدی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری که تیم ملی کشورمان را به عنوان سرپرست در این رقابت ها همراهی می کند در خصوص عملکرد ورزشکاران بیان داشت: ملی پوشان کشورمان در رده سنی جوانان با توجه به اولین تجربه حضور در رقابت های قهرمانی آسیا خوب عملکردند و فاصله ی زمانی تیم های چهارم تا هشتم حدود دو ثانیه بوده است که این نشان دهنده سطح بالا این رقابت ها می باشد.

در ادامه رقابت های امروز ورزشکاران کشورمان در رشته های تعقیبی تیمی بزرگسالان آقایان و دورمتیازی بزرگسال بانوان رقابت می کنند.مسابقات قهرمانی آسیا پیست 2019 از 18 لغایت 23 دیماه در شهر جاکارتا کشور اندونزی برگزار می گردد.