به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیرحسین فتحی امروز پس از تبریک سال نوی مسیحی در جمع بازیکنان استقلال گفت: مشکلات شما را می دانم و درک می کنم. از شنبه بعد از بازی پدیده دنبال رفع مشکلات بودیم و روز گذشته بحث مالی حل شد و از امروز حواله ها صادر می‌شود و همچنان پیگیر کارها هستیم تا شما تنها به تمرین فکر کنید و روحیه بالایی داشته باشید.  به همه خسته نباشید می‌گویم و از صبوری شما تشکر می‌کنم. از رحمتی که در این مدت کنارم بود و تلاش کرد تا مشکلات حل شود هم تشکر می‌کنم.

وی افزود: نظر شفر اضافه شدن دو نفر به کادرفنی بود. مارتین فورکل به زودی به جمع ما اضافه می شود. او تجربه خوب و مدرک بالای مربیگری از یوفا دارد و می تواند کمک باشد و در زمینه تیم‌های پایه به ما کمک می‌کند. فرهاد مجیدی نیز سرمایه، اسطوره و ذخیره باشگاه است و با پیشنهاد شفر او به تیم ما اضافه شد تا بتوانیم از توانایی فنی او استفاده کنیم. ایشان مدارج بالای مربیگری را طی کرده و اکنون در کنار شفر، یکی از بزرگترین مربیان فوتبال ایران است.

سرپرست باشگاه گفت: شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است و کسی مانند او نداشتیم. کمپ به زودی آماده می شود و جمعه یا شنبه به اردو می رویم. در حال مذاکره هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی به کمپ ما اضافه شوند.