به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال وایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال در این جلسه پس از نزدیک به 5 ساعت مذاکره، به نتایج مثبتی رسیدند.

بررسی دقیق تقویم تیم ملی والیبال ایران در سال آینده، بندهای قرارداد کولاکوویچ، نحوه پرداخت و دستمزد کادرفنی و ارزیابی شرایط کلی تیم ملی در آینده موضوعاتی بود که در جلسه سرپرست فدراسیون والیبال و سرمربی تیم ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان نشست، توافقات کلی برای امضا رسمی قرارداد کولاکوویچ صورت گرفت و قرار بر این شد تا هفته آینده در مراسمی رسمی قرارداد سرمربی تیم ملی ایران و فدراسیون والیبال امضا شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد دیروز (چهارشنبه) برای آغاز جلسات هماهنگی و رسیدگی به برنامه های پیش روی تیم ملی وارد تهران شد. او پس از پایان رقابت های قهرمانی والیبال جهان که به میزبانی بلغارستان و ایتالیا برگزار شده بود طبق قرارداد راهی کشورش شد تا به استراحت و دیدار با خانواده خود بپردازد.

تیم ملی والیبال ایران در این رقابت ها در دور گروهی با 11 امتیاز به مرحله دوم صعود کرد اما در این مرحله در گروه G با آمریکا، کانادا و بلغارستان هم گروه شد و در پایان با قبول سه شکست پیاپی و کسب تنها یک امتیاز از راه یابی به جمع شش تیم پایانی بازماند و در نهایت در رده سیزدهم قرار گرفت.