به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ظهر امروز نشست صمیمی ایثارگران وزارت ورزش و جوانان با معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه سردار قاسم قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران  گفت: دکتر سلطانی فر حمایت همیشگی به جامعه ایثارگران دارند و همواره بر این موضوع تاکید دارند که هرکاری از دستمان بر می آید برای این عزیزان انجام دهیم.

وی افزود: عزیزان ایثارگر جزو بهترین ها هستند و کاری که شماها انجام دادید را با هیچ چیز نمی توان  جبران کرد. همه مجموعه دولت و وزارتخانه‌ ممنون زحمات و فداکاری های شما هستند.در وزارت ورزش ۱۸۰۰ ایثارگر داریم که بیشتر آن شامل استان ها می شوند که شامل فرزندان شهدا، جانبازان و آزاده ها می شود. در هشت سال دفاع مقدس ۵ هزار شهید قهرمان داشتیم که به خاطر تکلیف ورزش خود را رها کردند و به جبهه ها آمدند.

قاسمی تصریح کرد: همانطور که تا الان بوده باید بعد از این نیز توجه کافی و لازم را به جامعه ایثارگران داشته باشیم و با همکاری خانم فرامرزیان مشکل بیمه تکمیلی این عزیزان نیز حل شد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران در پایان تاکید کرد: یک پرونده برای همه ایثارگران در سراسر کشور باز می کنیم که اطلاعات کافی از فعالیت و درصد ایثارگری آنها داشته باشیم که بتوانیم خدمات درخور به این عزیزان بدهیم.