به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در نشست صمیمی با  ایثارگران وزارت ورزش و جوانان گفت: آنچه که بر جامعه ایران گذشته حاصل تلاش و از خودگذشتگی ایثارگران است. شهدا، جانبازان و آزادگان تصویری را ساختند که باعث ماندگار شدن جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: پرداختن به این موضوع باعث تداوم این نظام خواهد شد و باعث خواهد شد، حق مطلب به بهترین شکل ادا شود. باید منابع به بهترین شکل در اختیار جامعه ایثارگران قرار بگیرد تا این عزیزان شامل روزمرگی نشوند. باید همه سهم و منابعی که توسط دولت در اختیار جامعه ایثارگران قرار میگرد به درستی به آنها داده شود.

فرامرزیان در ادامه تصریح کرد: چه در زمان آقای خرم و چه الان که در خدمت سردار قاسمی هستیم آنچه که قانون در اختیار ما گذاشته ما  در خدمت ایثارگران عزیز بوده ایم. تمام علاقه و تمایلمان در این است که هیچگونه خدشه ای به این روح ایثارگری وارد نشود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که سردار قاسمی فرصتی را فراهم کردند که من در خدمت شما عزیزان باشیم.