به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نشست کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون در ساعت ۱۳ امروز شنبه به ریاست محمدرضا پوریا رییس فدراسیون و با حضور سرکار خانم اسکندرنژاد رییس کمیته آموزش و اعضای این کمیته در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد.

در این نشست پوریا ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای کمیته آموزش اظهار داشت: این اولین نشست این کمیته بعداز حضور سرکار خانم اسکندرنژاد می باشد که امیدواریم با برخورداری از تجربیات آقای مداحی و دانش سرکار خانم اسکندرنژاد بتوانیم راهکاری جدیدی برای تدوین آیین نامه کمیته آموزش بعمل آوریم.

رییس فدراسیون همچنین اظهار داشت: برنامه ریزی جهت ارتقاء در بخش استعدادیابی، دوره های دانش افزایی و تشکیل کارگاه های آموزشی  در سال آینده ( ۱۳۹۸) انجام خواهد شد و خواستار تدوین برنامه جامعه در این زمینه گردید.

سپس اعضای کمتیه آموزش نظرات خود را عنوان نمودند و مقرر گردید آیین نامه جدید تدوین و به تصویب هیات رییسه فدراسیون رسیده و در صورت تصویب در مجمع عمومی سالیابه مطرح و به تصویب برسد.

اعضای کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون متشکل از سرکار خانم فریبا مددی و مرتضی مداحی، مهدی انوری، سیدبهادر زکی زاده، غلامحسین مینایی، غلامحسین یزدان پناه و خانم فروغ لنگری می باشند.

در این نشست فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون و علیرضا الهاکی رییس کمیته داوران فدراسیون نیز حضور داشتند.