به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید جلالی درخصوص بازی ایران مقابل ویتنام گفت: فکر می کنم تیم ما به خوبی این بازی را کنترل کرد و با نظم و انسجام مناسب موفق به شکست حریف شد. در واقع تیم ما شایسته تمجید است چرا که 70% مالکیت توپ را در این دو بازی در اختیار داشته ایم همچنین به خوبی بازی را کنترل کرده ایم، دو گل به ثمر رساندیم و پاس های سالمی بین بازیکنان ما رد و بدل می شد که اینها نشان دهنده کیفیت تیم است.

جلالی اضافه کرد: نباید از بازی خوب سردار آزمون در این مسابقه بگذریم. بازیکنی که با صداقت و وظیفه شناسی کار می کند و تمام خواسته های مربی را در زمین پیاده می کند. جاگیری و عملکرد آزمون در این مسابقه بسیار مهم و تاثیرگذار بود که تیم ما را بارها صاحب موقعیت کرد و همچنین موفق به زدن دو گل در این بازی شد.

مربی و کارشناس با سابقه فوتبال اظهار داشت: تیم ما به خوبی فضاهای بازی را در اختیار داشت و حتی زمانی که توپ را از دست می دادیم خیلی خوب و با انسجام آن را از حریف پس می گرفتیم. در واقع اجازه بازی سازی و حرکت را به حریف ندادیم. همچنین خط دفاعی ما عملکرد بسیار خوبی در این بازی داشت و موقعیت های اندکی هم که به حریف داده شد طبیعی بود. اما زمان بیشتر بازی و موقعیت های متعدد گل زنی برای ما فراهم شد تا با شایستگی در دومین بازی هم پیروز شویم. باید به دنبال حفظ این روند در بازی های آتی باشیم.