به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر والیبال با برگزاری 6 مسابقه در 6 شهر مختلف کشور ادامه پیدا کرد تا رقابت های جذاب لیگ با نتایج جالبی ادامه پیدا کند.

کاله مازندران 3 – عقاب نهاجا صفر

کاله در خانه هم موفق به کسب پیروزی شد تا همچنان نتایج خوب این تیم در نیم فصل دوم ادامه داشته باشد. آملی ها در خانه و با حمایت هواداران خود در هر سه ست قاطعانه ظاهر شدند و در نتیجه با برد در هر سه ست زمین را ترک کردند.

خاتم اردکان 3- شهرداری تبریز صفر

اردکانی ها هفته گذشته در خانه سایپا را شکست دادند و این هفته نیز موفق شدند شهرداری تبریز با از پیش رو بردارند. نماینده اردکان در این دیدار در اکثر امتیازات از حریف خود پیش بود و توانست با حداقل دردسر و با برد برنده از زمین خارج شود تا به این ترتیب یک برد شیرین را کسب کرده باشد.

دورنا ارومیه 3 – شهرداری گنبد صفر

تیم جوان دورنا موفق شد در خانه اولین برد فصل را کسب کند تا به این ترتیب یک برد شیرین و با ارزش را در خانه کسب کرده باشد. گنبدی ها که انگیزه زیادی برای جبران شکست هفته قبل خود داشتند، این هفته نتوانستند در ارومیه به برتری برسند تا به این ترتیب برد بزرگ هفته در ارومیه رقم بخورد.

شهرداری ورامین 3 – شهرداری ارومیه یک

ورامینی ها در خانه به روند خوب خود ادامه دادند و موفق شدند به یک برد با ارزش برابر شهرداری ارومیه دست پیدا کنند. شاگردان محمدی راد هر چند ست سوم را واگذار کردند اما در ست های اول و دوم برنده بودند و در ست چهارم نیز بعد از یک رقابت نزدیک به برتری رسیدند تا به این ترتیب همچنان در صدر باشند.

شهروند اراک 3 – پیام خراسان یک

پیام خراسان در دومین دیدار متوالی خارج از خانه شکست خورد تا به این ترتیب از رده های بالای جدول فاصله بگیرد. شهروند اراک در خانه توانست با وجود شکست در ست اول و در اختیار نداشتن هواداران خود در ست های بعدی جبران کند و به این ترتیب برد بزرگ هفته را کسب کرد.

پیکان 3 – سایپا 2

ماراتن جذاب دو تیم قدیمی لیگ در خانه والیبال بعد از کش و قوس های فراوان با پیروزی پیکان همراه شد. پیکانی ها در این دیدار ست های دوم و چهارم را با برتری به پایان رساند و سایپا برنده ست های اول و سوم شد تا به این ترتیب برنده این مسابقه در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم این دیدار تیم پیکان با نتیجه 17 بر 15 برنده شد تا برنده این دیدار جذاب باشد و همچنان جدی ترین تعقیب کننده ورامینی ها در صدر جدول لقب بگیرد.