به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمد ابوالقاسمی، مدیر رادیو قرآن به همراه حجت‌الاسلام محمودرضا ذکاوت، قائم‌مقام این شبکه رادیویی صبح روز شنبه، ۲۲ دی‌ماه، با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سیدعبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان و رحیم خاکی، مشاور امور قرآنی دیدار و گفت‌وگو کردند.
این جلسه با توجه به فرارسیدن سی‌وپنجمین سالروز تأسیس رادیو قرآن برگزار شد که ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های رادیو قرآن پیشنهاد شد با توجه به ظرفیت فعالیت‌های فرهنگی و ظرفیت وزارت ورزش و جوانان در جهت پوشش مسابقات قرآن، برپایی نمایشگاه، اطلاع‌رسانی و برپایی محافل انس با قرآن همکاری‌های لازم صورت گیرد.
برنامه‌سازی با موضوعات سبک زندگی قرآنی - اسلامی و ایرانی با حضور چهره‌های برتر رشته‌های مختلف ورزشی و تولید برنامه‌هایی با موضوعات اخلاق ورزشی، احترام به پیشکسوتان و جوانمردی در دستور کار قرار گرفت.
برگزاری محفل انس با قرآن در استادیوم‌های ورزشی قبل از شروع بازی و دعوت از برترین‌های رشته‌های مختلف ورزشی در ایام نوروز و ماه رمضان از دیگر مباحثی بود که به آن پرداخته شد.
در پایان نیز مقرر شد، جلسات کارشناسی برگزار و بر اساس آن تفاهم‌نامه‌ای تنظیم و در آینده نزدیک با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان در رادیو قرآن، به امضا برسد.