به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدمحمد علوی، ملی‌پوش سابق فوتبال ایران، درباره دیدار حساس امروز تیم‌های ملی ایران و ژاپن به خبرنگار برنا گفت: ژاپن تیم قابل احترامی است ولی ما از آنها یک سرو گردن بالاتر هستیم و من فکر می‌کنم برد ژاپن سخت‌تر از برد چین نیست.

وی افزود: معتقدم ملی‌پوشان ما نباید مغرور شوند چراکه حریف را دست‌کم گرفتن برای تیم یک آفت است و در بازی امروز اگر ما همان بازی مقابل چین را ارائه دهیم و بتوانیم از فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کنیم برنده خواهیم بود، البته این به شرطی است که اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای در بازی رخ ندهد و یا بازی به وقت اضافه نرود.

علوی درباره عدم حضور طارمی در بازی امروز اظهار داشت: طارمی یک بازیکن دونده و جنگنده در خط حمله است که هر دفاعی را آزار می‌دهد اما دست کی‌روش روی نیمکت تیم ملی بسیار باز است و چه انصاری‌فرد و چه هر بازیکن دیگری وارد زمین شوند قطعا تیم به همان خوبی بازی می‌کند.

هافبک تیم ملی در جام ملت‌های 2004 در پایان اظهار داشت: ما یک قدم تا بازی فینال فاصله داریم و امروز ملی‌پوشان به امید خدا آن یک قدم را محکم برخواهند داشت. ما خودمان در سال 2004 بعد از نیمه نهایی حسرت فرصت‌های از دست رفته را خوردیم و بچه حواس‌شان به این موضوع باید باشد. به طور کلی فکر می‌کنم ایران ان‌شاءالله با صعود به فینال قطر را خواهد برد و قهرمان جام ملت‌ها خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: