به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمید درخشان پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره دیدار این تیم مقابل پدیده و همچنین دیدار امروز سرخپوشان مقابل فولاد در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار داشت: بسیار مهم بود که پرسپولیس نیم فصل دوم را با قدرت شروع کند و خوشبختانه با برد مقابل پدیده توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و صدرنشین جدول نیز بشویم.

وی در ادامه اظهار داشت: پرسپولیس با توجه به بازیکنانی که گرفته تیم بهتری شده و شانس بیشتری هم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر و همچنیم درخشش دوباره در لیگ قهرمانان آسیا دارد.

سرمربی سابق تیم پرسپولیس درباره بازی امروز با فولاد خوزستان و اینکه آیا حضور در صدر جدول استرس بیشتری به بازیکنان وارد خواهد کرد یا خیر افزود: خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی برای این بازی دارد و صدر جدول فشار بروی بازیکان نیست بلکه خودش یک انگیزه است که بازیکنان تلاش بیشتری کنند که صدر جدول را از دست ندهند و تلاش کنند برای ماندن در رتبه نخست. اما درباره بازی با فولاد باید بگویم این بازی می‌تواند یک جدال حساس  و زیبا باشد. در خصوص نتیجه بازی نیز بنده معتقدم با توجه به شرایطی که پرسپولیس به لحاظ فنی دارد و همچنین باتوجه به وضعیت این تیم در جدول، سرخپوشان پایتخت شانس بیشتری از فولاد برای برد در اهواز دارند.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در باره بودیمیر نیز گفت: خیلی زود است درباره یک بازیکن خارجی که به تازگی وارد کشور شده و تازه با یک فرهنگ جدید آشنا می‌شود بخواهیم اظهار نظر کنیم، به اعتقاد من باید 5-6 بازی اجازه بدهیم او با شرایط تیم هماهنگ شود و بعد از آن درباره این موضوع و کیفیت این مهاجم کروات می‌توانیم راحت‌تر نظر بدهیم.