به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش و جوانان با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن درخصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی صحبت کرد.

وی در ابتدا به خبرنگار برنا گفت: تبریک می‌گویم 22 بهمن را در چهل سالگی انقلاب و اولین و مهم ترین نکته سپاس به درگاه خداوند است برای داشتن چنین مردم قدردان و همیشه در صحنه. مردمی که علی رغم تنگناها و مشکلات و فشارهایی که دشمنان انقلاب به کشور تحمیل می‌کنند همچنان بر آرمان‌های انقلاب ایستادند و همچنان در صحنه حضور دارند. همچنان برعهد و میثاق خودشان، با استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی هستند. روز 22 بهمن در واقع یک روز به یادماندنی است در تاریخ انقلاب اسلامی و در 40 سالگی انقلاب هم علی رغم خواست دشمنان می‌بینیم که مردم با توجه به هوای بارانی همچنان در صحنه هستند و در  راهپیمایی حضور دارند.

احمدی افزود: دستاوردها خیلی زیاد است. مهم این است که توجه کنیم همه دستاوردها با اراده مردم اتفاق افتاده و با پشتیبانی مردم اتفاق افتاده و در عرصه‌های مختلف به پیشرفت‌های بسیار قابل  توجهی رسیدیدم و در عرصه ورزش هم این دستاوردها بسیار فراوان است. در ورزش قهرمانی و همگانی و در ورزش بانوان و توسعه زیرساخت‌ها و  کسب افتخارات ما خوشبختانه قهرمانان کارنامه بسیار درخشانی دارند.

معاون وزیر اظهار کرد: در المپیک‌ها پارالمپیک‌ها و بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی رقابت‌های جهانی بارها و بارها در طی این 40 سال پرچم پرافتخار ایران علی رغم خواست دشمنان در دنیا به اهتزاز درآمده و سرود مقدس ایران نواخته شده خوشبختانه کارنامه جامعه ورزش کارنامه بسیار پرباری است و همه فعالان در عرصه ورزش با تمام توانشان در صحنه بودند و نام و پرچم مقدس ایران را در دنیا به اهتزاز درآوردند.

وی گفت: امیدواریم انشالله با کسب تجربه از این 40 سال و رفع نقص‌هایمان و مشکلاتی که وجود داشته بتوانیم مسیر پربارتری را داشته باشیم و با  کمتر شدن اشتباهت مان و بهتر مدیریت کردن مان بهتر از مردم قدردانی کنیم و خدمات موثرتری را به مردم داشته باشیم و مهم ترین چیز رضایت مردم است و باید با تمام توان در جهت رضایت شان  از همه توان خودمان استفاده کنیم و انشالله این اتفاق خواهد افتاد.