به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهران بهنام فر با بیان این مطلب  اظهار داشت: اول اسفند ماه آخرین مرحله انتخابی تیم های پایه برگزار می شود و 2 نفر انتخاب شده در روز 18 بهمن ماه، نفر اول رنکینگ کاراته وان کشور و نفر اول قهرمانی کشور تهران به روی تاتامی می روند تا نفرات باقی مانده در اردو مشخص شود. با توجه به محدودیت زمانی باید هر چه زودتر ترکیب نفرات اصلی مشخص شود و تا روی 11 نفر باقی مانده تمرکز داشته باشیم.

بهنام فر ادامه داد: با شناختی که از این رده سنی و همچنین مربیان سایر کشورها دارم، مسابقه تدارکاتی و کمپ تمرینی مهمترین خلاء ماست، چیزی که بیش از سایر موارد برای این رده سنی مورد نیاز است با این حال امیدوارم همچون گذشته بتوانیم باز هم عناوین قهرمانی را تکرار کنیم.

وی درمورد کادر فنی تیم جوانان و امید گفت: رضا عزیزی مربی و مربی بدنساز تیم من خواهد بود که در 2 سال گذشته کارنامه قابل قبولی داشته و با حضور او در کنار تیم موفق شدیم در رقابتهای قهرمانی آسیا، قهرمانی جهان در اسپانیا، مسابقات کسب سهمیه المپیک کرواسی و المپیک آرژانتین عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

بهنام فر ادامه داد: همانطور که قبلا قول داده بودم که در کنار خودم از حضور مربیان سازنده استفاده می کنم، بنابراین از رضا میدان رو مربی استان آذربایجان غربی که عملکرد خوبی داشته و در مسابقات کشوری نتایج خوبی کسب کرده، محمدی از شیراز( پدر نوید محمدی قهرمان المپیک بوینوس آیرس) که شاگردان زیادی در این شهر دارد، مصطفی باقری( پدر آویشن باقری قهرمان امیدهای جهان)، تورج چالاکی( به واسطه داشتن شاگردانی همچون رزیتا علیپور و فاطمه چالاکی در تیم ملی) و نفراتی در رقابتهای قهرمانی کشور همین رده سنی و مهدی جعفری از البرز که نفرات زیادی در تیم ملی داشته برای حضور در تیم ملی دعوت کرده ام.

سرمربی تیم ملی جوانان و امید گفت: امیدوارم بنده و مربیان در کنار هم در درجه اول فضای آرامش را در اردوی تیم ملی حاکم کنیم و در درجه دوم بتوانیم به وظیفه مان عمل کنیم.

وی افزود: بسیار علاقه مند بودم از حضور قهرمانی که به تازگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده اند از جمله سعید فرخی، حامد زیگساری، برادران حسن بیگی و ... استفاده کنم، اما به توجه به مضیقه مالی نمی توانم این عزیران را در کنار تیم داشته باشم.