به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، شادی مهینی، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان گفت: بازی دوستانه با تیم زیر 19 سال بسیار مفید بود. بچه ها تحت فشار در مسابقه قرار گرفتند چرا که تیم جوانان بسیار پر پتانسیل و از لحاظ آمادگی جسمانی خوب هستند و ما  توانستیم نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنیم.

وی ادامه داد:  در این دیدار 60 درصد بازی دست بازیکنان ما بود و فرصت های خوبی را برای گل زدن داشتیم. بازی پایاپایی را شاهد بودیم و شاگردانم در خیلی از موقعیت ها برتری حمله داشتیم و تیم ملی جوانان نتوانستند از عمق به ما حمله کنند.

مهینی تصریح کرد: یکی دو بازیکن مصدوم در پست اصلی داریم که نتوانستیم آنها را محک بزنیم و امیدوارم به زودی با کمک کادر پزشکی به تیم برسند و برخی بازیکنان که در لیگ بودند باید ریکاوری بشوند اما مابقی بازیکنان ارزیابی نسبی شدند .

سرمربی تیم نوجوانان گفت: در این اردو سعی کردیم به ساختار تیمی، حمله و دفاعی بپردازیم. شبیه سازی بازی هایی که پیش رو داریم را در تمرینات مرتبا مرور و کلاس های تئوری مختلفی را برگزار کردیم. ضمن اینکه فیلم بازی های استرالیا و لائوس را مرتبا به نمایش گذاشته و آنالیز کردیم.

وی گفت: از 27 بازیکن، 23 بازیکن به اردوی بعدی دعوت خواهد شد تا به مرحله دوم رقابت های قهرمانی فوتبال نوجوانان آسیا که به میزبانی لائوس است، اعزام شوند.