به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از 16 الی 26 اسفند 97 به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود تا نام سه تیم نخست قاره برای حضور در جام جهانی 2019 پاراگوئه مشخص شود

بر همین اساس شاگردان اوکتاویو با تیم های عراق و عمان در گروه چهارم (تنها گروه سه تیمی) مسابقات قرار دارند.

گروه بندی و برنامه کامل زمانبندی مسابقات از سوی AFC به شرح زیر اعلام شد : (کلیه ساعت ها به وقت تهران می باشد)

گروه اول: تایلند، افغانستان، مالزی، فلسطین

گروه دوم: امارات، لبنان، چین، قرقیزستان

گروه سوم: ژاپن، بحرین، قطر، کویت

گروه چهارم: ایران، عمان، عراق

مرحله گروهی - روز پنجشنبه 16 اسفند 97

لبنان – چین از ساعت 19:30

افغانستان – مالزی از ساعت 21:00

امارات – قرقیزستان از ساعت از ساعت 22:30

تایلند – فلسطین از ساعت 23:59

مرحله گروهی - روز جمعه 17 اسفند 97

بحرین – قطر از ساعت 21:00

عراق – ایران از ساعت 22:30

ژاپن – کویت از ساعت 23:59

مرحله گروهی - روز شنبه 18 اسفند 97

قرقیزستان - لبنان از ساعت 19:30

فلسطین - افغانستان از ساعت 21:00

چین - امارات از ساعت از ساعت 22:30

مالزی - تایلند از ساعت 23:59

مرحله گروهی - روز یکشنبه 19 اسفند 97

کویت - بحرین از ساعت 21:00

عمان - عراق از ساعت 22:30

قطر - ژاپن از ساعت 23:59

مرحله گروهی - روز دوشنبه 20 اسفند 97

امارات - لبنان از ساعت 19:30

چین - قرقیزستان از ساعت 21:00

مالزی - فلسطین از ساعت از ساعت 22:30

تایلند - افغانستان از ساعت 23:59

مرحله گروهی - روز سه شنبه 21 اسفند 97

ژاپن - بحرین از ساعت 21:00

ایران - عمان از ساعت 22:30

قطر - کویت از ساعت 23:59

مرحله یک چهارم نهایی - روز پنجشنبه 23 اسفند 97

تیم نخست گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم  از ساعت 19:30

تیم نخست گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم از ساعت 21:00

تیم نخست گروه دوم – تیم دوم گروه اول از ساعت از ساعت 22:30

تیم نخست گروه اول -  تیم دوم گروه دوم از ساعت 23:59

مرحله نیمه نهایی - روز جمعه 24 اسفند 97 از ساعت 21:00

برنده بازی (تیم نخست گروه دوم – تیم دوم گروه اول) – برنده بازی (تیم نخست گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم)

مرحله نیمه نهایی - روز جمعه 24 اسفند 97 از ساعت 22:30

برنده بازی (تیم نخست گروه اول -  تیم دوم گروه دوم) – برنده بازی (تیم نخست گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم)

ضمن اینکه دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر برگزار می شود:

رده بندی - روز یکشنبه 26 اسفند 97 از ساعت 21:00

فینال - روز یکشنبه 26 اسفند 97 از ساعت 22:30

تیم های ملی ایران، ژاپن و امارات هرکدام با دو عنوان قهرمانی در کارنامه با کسب قهرمانی این دوره می توانند به عنوان پرافتخارترین تیم قاره از نظر تعداد قهرمانی نیز دست پیدا کنند.