به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال در تمرین روز گذشته بر اثر برخورد دچار شکستگی از ناحیه بینی شد و این بازیکن با حضور نزد پزشکان امروز با گارد بینی در تمرین تیمش حاضر شد.غفوری با وجود شکستگی و تورمی که از ناحیه بینی دارد احتمالا در دیدار برابر تراکتورسازی طبق صلاحدید شفر با ماسک ویژه بازی کند تا تیم مشکلی نداشته باشد.

البته فشار بازی برای غفوری خوب نیست و احتمال دارد سرمربی استقلال دقایق کمتری از حضور غفوری در بازی برابر تراکتورسازی بهره ببرد. با این وجود وضعیت غفوری برای بازی با تراکتورسازی در هاله ای از ابهام قرار دارد مگر اینکه این بازیکن با توجه به وضعیت بازیکنان مصدوم و محروم دیگر تصمیم بگیرد به میدان برود.

 

فرشید باقری و محمد دانشگر محرومان استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر هستند و محسن کریمی و علی کریمی با پشت سر گذاشتن مصدومیت شانس زیادی برای حضور در ترکیب ندارند مگر اینکه شفر بخواهد از حضور آنها برابر تراکتورسازی بهره ببرد. طارق همام نیز همچنان از ترکیب استقلال دور است.دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی از هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ جمعه ۲۶ بهمن به میزبانی تراکتورسازی و در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.