به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره برد این تیم مقابل پیکان به خبرنگار برنا گفت: وینفرد شفر نشان داد در تعطیلات 40 روزه نیم فصل به خوبی روی بازیکنان کار کرده و استقلالی‌ها در بازی با پیکان در هر سه خط قدرتمند ظاهر شدند و هواداران به تیم بسیار امیدوار شدند.

وی درباره مدعی بودن استقلال نیز عنوان کرد: در بازی پیکان تیم در کارهای ترکیبی و به طور کلی در کارهای تاکتیکی نسبت به نیم فصل اول بسیار بهتر عمل کرد و در استفاده از فضاهای باز برنامه‌های خوبی را آبی‌پوشان از خود نشان دادند و به امید خدا استقلال با همین روند و اگر همین گونه در سایر بازی‌ها ظاهر شوند، یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

مهاجم اسبق استقلال درباره بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: فردا دو تیم قوی با یکدیگر بازی دارند که بازی هر دوتیم همواره جذاب و حساس بوده است. امسال هم تراکتورسازی یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر است که در میان تیم‌های مدعی نیز قرار دارد و با توجه با جایگاه دوتیم در جدول این بازی یک بازی 6 امتیازی خواهد بود و امیدوارم تیمی که بتواند از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کند به برد در این دیدار دست پیدا کند. این بازی همواره حساس بوده و فکر می‌کنم فردا یک بازی جذاب و پرگل را شاهد باشیم.

اکبرپور درباره حواشی این بازی و جو استادیوم یادگار امام تبریز گفت: امیدوارم فردا هواداران دو تیم بدون هیچ حاشیه‌ ای فقط تیم های خود را تشویق کنند و بازی بدون هیچ مشکلی برگزار شود.