به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دیدار حساس آبی‌پوشان پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار برنا گفت: الدحیل تیم قدرتمندی است که نسبت به فصل گذشته خودش را به خوبی تقویت کرده و هیچ تیمی مقابل این تیم بازی ساده‌ای نخواهد داشت.

وی افزود: استقلال در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، اما متاسفانه برخی می‌خواهند برای این تیم حاشیه درست کنند و نمی‌دانم چرا می‌خواهند تیم حالا وارد حاشیه شود. شما وقتی یک بازیکن را محروم می کنید ذهن بازیکن، سرمربی و سایر بازیکنان را دچار  دغدغه می‌کنید و متاسفانه یک تیم دچار تنش می‌شود و بعد می‌گویند بازیکن در بازی های آسیایی می‌تواند بازی کند. نمی‌دانم دوستان در فدراسیون به این فکر نمی‌کنند که تیم نیاز به آرامش دارد.

مهاجم اسبق استقلال اظهار داشت: برخی می‌گویند نتیجه تساوی می‌تواند نتیجه خوبی باشد، بنده این نظر را رد نمی‌کنم اما معتقدم استقلال باید برای برد به میدان برود، تیم به شرایط ایده‌آلی رسیده و بسیار امیدوارم استقلال در قطر بازی را ببرد.

اکبرپور خاطرنشان کرد: سال گذشته هم بسیاری می‌گفتند استقلال نمی‌تواند از گروه سخت خود صعود کند اما همان زمان هم گفتم پیشینه این تیم اعتبار این تیم است و بچه‌های ما چیزی دارند که آنها از آن برخوردار نیستند و آن چیزی نیست جز غیرت و تعصب و معتقدم استقلال هم امسال با همین فاکتورها در کنار پیاده کردن دقیق نکات فنی می‌تواند در آسیا حتی از سال گذشته نیز موفق‌تر باشد و به امید خدا در مرحله اول بچه‌ها از این گروه با اقتدار بالا می‌آیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: