به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدداوود سیدعباسی، پیشکسوت فوتبال ایران و استقلال و پرسپولیس درباره بازی استقلال و العین به خبرنگار برنا گفت: استقلال با توجه به شرایطی که داشت می توانست نتیجه خیلی خوبی بگیرد و مقابل العین به برد پرگل دست پیدا کند. اگر موقعیت های آبی پوشان گل می شد این تیم با اختلاف زیاد برنده میدان بود.

وی افزود: البته استقلال گل راحتی را دریافت کرد و بی تردید کادر فنی این تیم این مشکل را آنالیز و حل می کند. روی هم رفته استقلال با خریدهایی که در نیم فصل داشته به یک هارمونی خوب و امیدوار کننده دست پیدا کرده و باید به بازی های آینده این تیم حتی مقابل تیم قدرتمند الهلال عربستان امیدوار بود. درست است که الهلال تیم قدیمی و ریشه داری است اما این استقلال هر روز بهتر می شود و تا اواسط فروردین می تواند به وضعیت بهتری دست پیدا کند تا بتواند مقابل الهلال به برتری برسد.

هافبک پیشین پرسپولیس در ادامه پیرامون بازی این تیم مقابل السد قطر گفت: این بازی برای السد خیلی حیثیتی بود، نباید این نکته را فراموش کنیم که آنها سال گذشته توسط پرسپولیس حذف شده بودند و می خواستند به هر شکلی که شده در خانه مقابل حریف خود به برتری برسند که البته با یک گل که آفساید هم بود به خواسته خود رسیدند.

وی افزود: پرسپولیس در نیم فصل بازیکنانی جدیدی گرفته که روند هماهنگی آنها با بازیکنان اصلی باید سرعت بیشتری بگیرد و برانکو به ترکیب ثابت و ایده آل خود دست پیدا کند. فکر می کنم پرسپولیس می‌تواند از گروه خود صعود کند و در دیدارهای آینده نتایج بهتری کسب خواهد کرد.

سیدعباسی در پایان عنوان کرد: برای استقلال و پرسپولیس در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تمام نمایندگان ایران از جمله ذوب آهن نیز بتواند از گروه خود صعود کند.