به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولاد آرنا به مصاف هم رفتند تا این ورزشگاه به صورت رسمی افتتاح شود.

در این دیدار که در 20 دقیقه ابتدایی فولاد خوزستان چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد، سپاهان هم چند موقعیت در ادامه نیمه نخست بروی دروازه حریف خلق کرد که بی‌نتیجه بود و بازی در نیمه نخست به تساوی بدون گل رسید. اما در نیمه دوم که دو تیم فرصت‌های برابری در گلزنی داشتند، کی‌روش استنلی توانست در دقیقه 69 از روی نقطه پنالتی گل نخست را برای تیم فوتبال سپاهان به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و فولاد توانست با فشارهای زیاد نتیجه این دیدار را در دقیقه 81 و روی شوت قدرتمند حسن بیت سعید به تساوی بکشاند و تلاش دو تیم هم در ادامه ثمری نداشت اگر چه سپاهان در دقیقه 87 می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند که تیرک افقی دروازه مانع این مهم شد و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد تا دو تیم نا خواسته به سود تراکتور صدرنشین کار کرده باشند.

بدین ترتیب در جدول رده‌بندی سپاهان با این تساوی 42 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس جانشین این تیم در رده دوم جدول شد و پرسپولیس هم با همین تعداد امتیاز در جایگاه سوم همسایه استقلال 40 امتیازی شد.

فولاد نیز با 26 امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به سایپا با یک پله صعود در رده هفتم جدول قرار گرفت.