به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در حالی که کمتر از یک هفته به آغاز بازی های تیم امید در مرحله مقدماتی باقی مانده و جوانان تیم کرانچار برای حضور در آزمونی سخت آماده می شوند اما نمی توان از نقش کلیدی هواداران فوتبال در این مسابقات چشم پوشی کرد.

امیدهای فوتبال ایران در تهران و ورزشگاه آزادی به حمایت پرشور هواداران فوتبال و استفاده حداکثر از امتیاز میزبانی امید دارند. زمان بندی رقابت ها و انجام بازی های در ایام آغازین فروردین ماه شاید از جهتی یکی از عوامل کاهش تعداد تماشاگران در این مسابقات محسوب شود اما از سوی دیگر همین امکان می تواند یک فرصت بی سابقه برای جذب گردشگردان نوروزی پایتخت در این فرصت قابل توجه باشد.

نباید فراموش کرد که شاگردان کرانچار در این گروه کار آسانی در پیش ندارند و نباید در ورزشگاه خانگی خودشان با سکوهای خالی از تماشاگر روبرو شوند. حمایت پرشور تماشاگران می تواند برای امیدهای فوتبال ایران دلگرم کننده و نقطه قوتی در این بازی های حساس خصوصا مسابقه نهایی برابر عراق تلقی شود.به این امید که امیدهای فوتبال ایران با حمایت اهالی فوتبال و تماشاگران پرشور در ورزشگاه خانگی با اقتدار جواز صعود به مرحله نهایی را کسب کنند.