به گزارش‌ گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال امید ایران امروز در دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ مقابل یمن به پیروزی رسید.

زلاتکو کرانچار پس از پیروزی تیمش مقابل امید‌های یمن در نشست خبری اظهار کرد: از دقیقه اول تا آخر مسلط به بازی بودیم. بازی مهمی بود. در نیمه اول اگر موقعیت‌ها را گل می‌کردیم، آرام‌تر بازی را دنبال می‌کردیم. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم، توانستیم ریتم بازی را عوض کنیم و به گل برسیم و این بازی را پیروز شویم. ایران و عراق فینال این گروه را در بازی بعدی برگزار خواهند کرد. از مردم می‌خواهم که برای بازی بعدی به استادیوم بیایند و تیم ملی امید را حمایت کنند.

او ادامه داد: ابراز همدردی خودم و تیمم را به خاطر مصیبت اتفاق افتاده در گلستان اعلام می‌دارم و امیدوارم ما را در غم خود شریک بدانند.

کرانچار درباره بازی برابر عراق گفت: اطلاعات کافی از اردو‌های برگزار شده عراق داریم. ما از این تیم اطلاعات داریم و می‌توانیم آنها را آنالیز کنیم. می‌دانیم به لحاظ کیفی بازیکنان خوبی دارد و وضعیت پنجاه - پنجاه داریم اما باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و بازیکنان این انگیزه دارند که به عنوان تیم اول صعود کنند.

وی ادامه داد: ما با آمادگی خوبی وارد این رقابت‌ها شده‌ایم و زمان لازم را خواهیم داشت که بدون هیچ بهانه‌جویی از سازمان لیگ، وارد مسابقات تایلند شویم. فدراسیون و وزارت ورزش با وجود تحریم‌های موجود، تمام تلاش خود را انجام دادند تا امکانات لازم برسد برخی باشگاه‌های لیگ برتری با هر انگیزه‌ای که بود، به ما بازیکن ندادند اما باشگاه روستف روسیه با ما کمال همکاری را انجام داد اما باشگاه شارلوا بلژیک به ما بازیکن نداد.

کرانچار در پایان گفت: ما بعدازظهر با رضا ساکی و رضا شکاری صحبت کردیم که خودشان را آماده کنند تا در نیمه دوم به بازی بیایند. رضا شکاری چون در تیمش کم بازی می‌کند، نیاز به بازی دارد تا به حالت ایده‌آل خود برسد. ما طبق برنامه عمل کردیم و منتظر گل اول بودیم تا برنامه خودمان را اجرا کنیم. رضا شکاری علاوه بر همکاری با سایر بازیکنان بازی خوبی از خودش نشان داد. ما از اول قرار بود از آن‌ها فقط در یک نیمه استفاده کنیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: