به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا شاهرودی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره برد پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در این بازی بسیار خوب بازی کرد و کادر فنی آنالیز بسیار خوبی از تیم حریف داشت. تلاش بچه‌ها جواب داد و پیروزی دلچسبی کسب شد که گل شجاع نیز بی نظیر بود و فکر می‌کنم یکی از زیباترین گل‌های جام شود. جا دارد بنده از همه عوامل تیم از تدارکات گرفته تا بازیکنان و کادر فنی تشکر کنم.

وی درباره بازی برگشت عنوان کرد: پرسپولیس هیچ‌وقت تنها نیست و در رقابت برگشت امیدوارم هواداران مانند بازی رفت در ورزشگاه حاضر شوند. پرسپولیس بعد از برد دربی روحیه مضاعفی گرفته و می‌تواند با انجام یک بازی قابل قبول بازهم الاهلی را شکست بدهد.

مدافع پیشین پرسپولیس و تیم ملی درباره بازی با سایپا و احتمال قهرمانی مجدد پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: غرور برای بازیکنان پرسپولیس ممنوع است. خوشبختانه پرسپولیس روی نیمکت بازیکنان بسیار قوی دارد و برانکو می‌تواند هر کدامیک از آنها را که بخواهد جانشین بازیکنان داخل زمین کند و از این بابت نگرانی نیست. مانعی برای هت‌تریک قهرمانی سرخ‌پوشان نمی‌بینم و بسیار امیدوارم شنبه با اتکا به حمایت هواداران 3 امتیاز بازی را کسب کنند.

مربی تیم امید درباره محمد نادری و اینکه این بازیکن که هم پست او بوده و در مصاحبه‌ای اعلام کرده یکی از الگوهایش شاهرودی است، عنوان کرد: بابت آن اظهارنظر از نادری تشکر می‌کنم. او بازیکن خوبی است و بازی به بازی در پرسپولیس عملکرد بهتری داشته و باید روی دقت سانترهایش کمی بیشتر کار کند. او بازیکن آینده داری است و امیدوارم بتواند در پرسپولیس موفق باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: