به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ابراهیم مهربان، مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان این مطلب گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با توجه به اینکه در چند سال گذشته در رده سنی نوجوانان حضور داشت و در نهایت با این تیم به عنوان قهرمانی جهان دست یافت، در اردوهای تیم ملی بزرگسالان نیز نگاه ویژه ای به نفرات جوان و آینده دار دارد.

وی ادامه داد: به همین دلیل از نفراتی که سال قبل در رقابت های جهانی نوجوانان مدال کسب کردند و در حال حاضر در رده سنی جوانان هستند به اردوهای تیم ملی دعوت کردیم ضمن اینکه نفراتی که در تیم جوانان نیز موفق عمل کردند به اردوهای تیم ملی دعوت شدند.

مهربان تصریح کرد: حضور این جوانان در کنار بزرگسالان، بسیار به رشد و پیشرفت آن ها کمک می کند و اگر می خواهیم در المپیک 2024 به موفقیت برسیم باید برای آن ها برنامه ریزی داشته باشیم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: روز جمعه راهی رقابت های قهرمانی آسیا در شهر "شی آن" چین می شویم و این مسابقات به دلیل اینکه رنکینگ مسابقات جهانی 2019 قزاقستان محسوب می شود برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آرامش، ثبات خوبی در کشتی حاکم است و من از بنی تمیم سرپرست فدراسیون به خاطر همراهی با کادر فنی و برنامه های آن تشکر می کنم.