به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی‌اصغر مجرد، عضو تیم ملی والیبال ایران، درباره شرایط اردوهای تیم ملی در گفتگو با خبرگزاری برنا عنوان کرد: شرایط اردوها خوب است. تمرینات پرفشاری را در چند روز اخیر سپری کردیم. از نظر آمادگی تیم نیز به شخصه خودم وضعیت مطلوبی دارم ولی قطعا تا شروع مسابقات کل تیم به شرایط ایده‌آلی خواهد رسید تا به امید خدا بتوانیم نتایج خوبی را رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی والیبال در رقابت‌های انتخابی المپیک و لیگ ملت‌ها می‌تواند موفق باشد یاخیر؟ گفت: والیبال امسال، سال پرکار و سختی را در پیش دارد. لیگ ملت‌ها نیز شرایط خاص خودش را دارد. امیدوارم بتوانم در لیست تیم ملی باشم تا در میدان مسابقات نیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذارم. در حال حاضر همه ما به یک هدف آن هم حضور در المپیک 2020 فکر می‌کنیم که امیدوارم به این امر مهم دست یابیم.

بازیکن شهرداری ورامین درمورد لیگ برتر امسال تصریح کرد: سال گذشته لیگ را از 20 مرداد با شهرداری ورامین شروع کردیم و تا 28 اسفند ادامه داشت. سال پر ترافیکی را در لیگ سپری کردیم که خوشبختانه عنوان قهرمانی را کسب کردیم. امسال با توجه به فشردگی بازی‌های تیم ملی شاید کمی‌تر دیرتر بازی‌های لیگ شروع شود. اما در هر صورت امیدوارم کیفیت لیگ همچنان حفظ شود. در سالی که گذشته با وجود نبود ستاره‌ها به نظرم لیگ خوبی را شاهد بودیم.