به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیدداوود سیدعباسی، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت استقلال و حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم استقلال به خبرنگار برنا گفت: باید قبول کنیم استقلال شانس قهرمانی را از دست داده اما هنوز می‌تواند سهمیه بگیرد و در لیگ قهرمانان نیز شانس دارد.

وی افزود: فرهاد مجیدی هم از دوستان ما و هم از بدنه خود باشگاه است که سال‌ها خودش برای این تیم زحمت کشیده و امیدوارم قدم فرهاد برای استقلال پرخیر باشد.

سیدعباسی درباره اینکه نظرش پیرامون حضور وینفرد شفر در این مدت چه بود عنوان کرد: در همین بازی پدیده هم استقلال بد بازی نکرد و استقلال و شفر بد اقبال بودند. سال اولی که شفر آمد تیم را بسته بودند و در سال دوم هم خیلی از بازیکنان از تیم رفتند. در نیم فصل دوم امسال آبی‌پوشان چند بازیکن دیگر به تیم اضافه کردند اما استقلال مشکلش از دست دادن نیم فصل نخست بود و اگر امتیازات در نیم فصل نخست بهتر بود حالا مدعی اصلی قهرمانی بود. به هر حال این تصمیمی است که مسئولان و دلسوزان استقلال گرفته‌اند و امیدوارم استقلال بتواند در آینده بهتر باشد و همه باید کمک کنیم مجیدی در این چند بازی با قدرت کارش را انجام بدهد و راه را با تمام قوا ادامه داد.

هافبک اسبق استقلال و تیم ملی درباره سرمربی آینده تیم گفت: به نظرم مسئولان باید فردی بهتر از شفر را بیاورند که هم کارنامه داشته باشد هم تا حدودی منعطف باشد و بتواند در ایران کار کند، به گونه‌ای که بتواند با پیشکسوتان استقلالی هم کنار بیاید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: