به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر ایران مقابل ماشین سازی تبریز به تساوی رسید و همچنین سپاهان اصفهان رو در روی پدیده مشهد متوقف شد تا تیم قهرمان در هفته پایانی مشخص شود. برای شاگردان برانکو، علی علیپور دقیقه 81 گلزنی کرد و تنها گل تیم تبریزی را نیز چای کویتونگو زد تا مهاجم پرسپولیس در لیگ 14 گله شود.

علیپور پس از گلزنی رو در روی ماشین سازی، طلسم 571 دقیقه گل نزدن خود را شکست و موفق شد در هفته بیست و نهم لیگ برتر گل بزند. او پس از گلزنی مقابل سایپا در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، برابر ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی در لیگ برتر و الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان گلزنی نکرد تا طلسم او در دقیقه 81 بازی با ماشین سازی شکسته شود.

جنگ آقای گل‌ها میان استنلی کی روش، علیپور و لوسیانو جذاب شده و اگر رقابت‌های نیم فصل نخست لیگ هجدهم در نیم فصل دوم تکرار شود، ستاره پرسپولیس آقای گل لیگ هجدهم خواهد شد. پرسپولیس باید در هفته سی ام باید در جم به مصاف پارس جنوبی برود. دیدار رفت این 2 تیم با نتیجه سه بر یک به سود سرخپوشان به پایان رسید که علیپور موفق به ثبت دبل شد.

سپاهان نیز باید به مصاف استقلال خوزستان برود. در جدال رفت این دوتیم که به تساوی یک بر یک رسید، تنها گل سپاهان را ساسان انصاری زد و کی روش موفق به گلزنی نشد و اگر تاریخ تکرار شود، او نمی‌تواند لقب آقای گلی را کسب کند.

آخرین رقیب شانس آقای گلی پریرا برزیلی است. او در هفته بیست و نهم برابر ذوب آهن گلزنی کرد و در هفته پایانی باید به مصاف تراکتورسازی برود. این بازیکن در بازی رفت یک گل زد و اگر نتایج نیم فصل نخست رخ دهد، علی علیپور آقای گل می‌شود و پریرا و کی روش در رده‌های بعدی قرار خواهند گرفت.