به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ شهریار مغانلو، بازیکن تیم فوتبال ملوان بندر انزلی که در فصل اخیر لیگ دسته اول فوتبال کشور با درخشش در این تیم و به ثمر رساندن ۱۵ گل به همراه پیمان رنجبر در صدر جدول برترین گلزنان لیگ آزادگان قرار گرفت، اواخر هفته گذشته چراغ خاموش و بی سروصدا از تیم ملوان جدا شد تا نماینده شهر انزلی فصل بعدی رقابت‌های لیگ دسته اول کشور را بدون این مهره ارزشمند از سر بگیرد.

این بازیکن سابقه بازی در تیم‌ جوانان پرسپولیس را دارد و به همراه تیم بزرگسالان پیکان هم در لیگ برتر فوتبال کشور را نیز تجربه کرده است.

 

گفته می‌شود مقصد اصلی این بازیکن ۲۴ ساله یکی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر می‌باشد و به نظر می‌رسد او که سابقه پوشیدن پیراهن سرخ‌پوشان پایتخت را دارد از پوشیدن پیراهن دوباره این تیم استقبال کند، به ویژه اینکه این مهاجم با کسب آقای گلی خودش را به بهترین شکل ثابت کرده است.

از طرفی پرسپولیس هم  قصد خرید مهاجم برای فصل آینده را دارد و باید دید آیا این بازیکن مورد رصد پروفسور بوده یا خیر؟ بی شک مغانلو فصل بعد را در لیگ برتر توپ می زند و همچنین حال باید منتظر ماند و دید که ستاره سابق تیم ملوان از بین لباس‌های رنگارنگ لیگ برتر کدام رنگ را انتخاب می‌کند و پیراهن کدام تیم را برتن می‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: