به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدعلی موسوی، مهاجم پیشین استقلال تهران درباره تغییر استقلال پس از آمدن فرهاد مجیدی به خبرنگار برنا گفت: در 3 یا 5 بازی هیچ مربی نمی تواند معجزه کند و استقلال هم با همان قدرت زمان شفر و با ریتم و آهنگی مشخحص بازی می کند و نتایج بدی هم نگرفته است. به هر حال رفتن شفر و هر مربی از استقلال یک حواشی دارد که آن حواشی هم رخ داد، اما در حال حاضر وضعیت کمی بهتر است.

وی در ادامه عنوان کرد: به نظر من تکلیف سرمربی استقلال هرچه زودتر باید مشخص شود و این موضوع اولویت باشگاه است. متاسفانه در 2-3 فصل قبل که استقلال قهرمان نشده همواره و بنا به دلایل مختلف نتوانسته ایم در نیم فصل نخست عملکرد خوبی داشته باشیم و هرساله بهترین تیم نیم فصل دوم بودیم و اگر امتیازات را از همان اول جمع می کردیم چه بسا که قهرمان هم می شدیم.

مهاجم پیشین تیم لورکوزن افزود: استقلال باید یک سرمربی بیاورد که نسبت به امکانات ما انعطاف داشته باشد.نه اینکه یک مربی تاپ بیاوریم و آن وقت زمین تمرین نداشته باشیم باید میزان امکانات برای او توضیح داده شود و مربی بداند و توجیه باشد به چه باشگاهی می آید، چه انتظاراتی از او داریم و کار باید چگونه پیش برود.

موسوی پیرامون بازی امشب استقلال و سپیدرود عنوان کرد: سپیدرود برای بقا هیچ چاره ای ندارد جز اینکه استقلال را ببرد و به همین دلیل آنها از ابتدای بازی جلو می آیند و باز بازی می کنند و این بهرین فرصت برای گلزنی استقلال به شمار می آید و فکر می کنم آبی پوشان به راحتی در این دیدار برنده شوند.