به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهاجم سابق تیم ملی فوتبال که در حال حاضر لژیونر است روز گذشته با انتشار پیامی به شکل غی مستقیم به باشگاه پرسپولیس چراغ سبز نشان داد.

رضا قوچان‌نژاد که پیش از شروع فصل و همچنین در نقل و انتقالات زمستانی شایعه حضورش در پرسپولیس مطرح شده بود، تصمیم به ادامه کارش در خارج از ایران و بازی در اف سی سیدنی استرالیا گرفت ولی حالا با رسیدن به انتهای مسابقات، به نظر می‌رسد او بی‌میل به تجربه بازی در لیگ برتر و پرسپولیس نباشد.

 

رضا قوچان‌نژاد دیروزو قبل از بازی پرسپولیس با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود، به طور غیر مستقیم برای سرخ پوشان آرزوی موفقیت کرد.

قوچان‌نژاد تصویری با پیراهن تیم ملی در ورزشگاه آزادی و در آغوش موسی سلامت، جانباز هشت سال دفاع مقدس و یکی از تماشاگران معروف پرسپولیس منتشر کرده و همچنین قلب قرمز رنگی در عکس خود گذاشته تا به نوعی ابراز علاقه‌اش به پرسپولیس را نشان دهد.

سال گذشته ملی پوشان باسابقه و لژیونرهای ایرانی از جمله مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی تصمیم به بازی در لیگ برتر گرفتند و هیچ بعید نیست فصل آینده به این جمع اضافه شود و رضا قوچان‌نژاد با چراغ سبز به پرسپولیس بخواهد در این تیم بازی کند. البته این یک حدس است و باید دید این بازیکن چه واکنشی نسبت به این موضوع خواهد داشت.