به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص قهرمانی تیم ملی پرسپولیس گفت: خوشحالیم که جشن قهرمانی را درکنار خلیج فارس برگزار می‌کنیم و برای سومین سال قهرمان شدیم.

وی در مورد اینکه برانکو در پرسپولیس می‌ماند یا اتفاق دیگری رخ می‌دهد افزود:‌ برانکو با ما می‌ماند چرا که او قرارداد دارد و همه ما تلاش می‌کنیم خواسته‌های برانکو را برآورده کنیم. او با ما قرارداد دارد و ما علاقمندیم با او کارمان را ادامه دهیم.

عرب تصریح کرد: ما منتظر بودیم بازی‌ها تمام شود و روز شنبه آقای برانکو را دعوت می‌کنیم تا لیست خود را به باشگاه بدهد و هر آنچه بخواهد را فراهم خواهیم کرد.

وی درباره سختی این فصل گفت:‌ واقعا فصل سختی داشتیم. این 6 دقیقه پایانی هم واقعا سخت گذشت.

مدیرعامل پرسپولیس درخصوص اینکه پیگیر بازی سپاهان هم بود، اظهار داشت: کما بیش بازی سپاهان را دنبال می‌کردیم اما همه حواس ما به بازی خودمان بود و مطمئن بودیم برنده می‌شویم.

عرب گفت:‌ همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است. آنها سرمایه باشگاه هستند و من از آنها تشکر می‌کنم که در گرما و سرما از پرسپولیس حمایت کردند. ما سال سختی پشت سر گذاشتیم و آنها همراه ما بودند و این جام را به آنها هدیه می‌کنیم.

وی درخصوص قهرمانی پرسپولیس در خارج از خانه و اینکه برای اولین بار این اتفاق رخ داده گفت: واقعا باید از میزبانی خوب مردم خونگرم بوشهر و جم تشکر کنم. ما لحظات خوبی اینجا داشتیم و همچنین از مدیرعامل جوان پارس جنوبی هم ممنون هستم. همچنین جا دارد از وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، نیروی انتظامی و همه عواملی که زحمت کشیدند تا این مسابقات برگزار شود، قدردانی کنم.

عرب افزود: همچنین از اصحاب رسانه و گزارشگران تلویزیونی هم ممنون هستم که در این راه و اطلاع‌رسانی به خوبی عمل کردند و ما هم سعی کردیم پاسخگوی سؤالات آنها باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه با ماندن برانکو در پرسپولیس سایر تیم‌ها باید به دنبال دوم شدن باشند، گفت: ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به موفقیت برسیم و باید از برانکو و بازیکنانی که در این راه تلاش کردند تا به موفقیت برسیم، قدردانی کنیم که جسورانه و با تعصب جنگیدند که امیدوارم این نتایج با تلاش‌های آنها ادامه دار باشد.