به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد پنجعلی، کاپیتان پیشین تیم ملی ایران و پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ هجدهم بیان کرد: در درجه اول این قهرمانی را به طرفدارهای پرسپولیس تبریک می‌گویم، چون واقعا حمایت کردند. کادر فنی و بازیکنان واقعا زحمت کشیدند و ما هم به طبع بسیار خوشحال هستیم.

وی افزود: در حال حاضر فکر می‌کنم توقع زیادی نیست اگر از پرسپولیس قهرمانی آسیا را بخواهیم، این تیم دیگر سه دوره قهرمان شده و فراتر از آسیا بازی می‌کند، انشاالله برای قهرمانی آسیا خواهیم رفت.

پنجعلی درخصوص رکوردهایی که در این دوره ثبت شده، عنوان کرد: من معتقد هستم که علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است، چون از هر لحاظ بخواهیم بگوییم، یک دروازه‌بان کامل است. سیدجلال حسینی تجربه بسیار زیادی دارد، امیدواریم با حضور در دوره‌ی بعدی این رقابت‌ها باز هم بتواند برای تیم مفید باشد و به پیشرفت تیم کمک کند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با خرید بازیکن در سال آینده اظهار داشت: در بازی آخر فشار زیادی روی تیم بود، علی علیپور هم تحت فشار قرار گرفت، ما بارها دیدیم که بازیکن جوانی است و سال گذشته آقای گل شده بود، فکر می‌کنم امسال یک مقدار از لحاظ روحی افت داشته است که بر روی مسائل دیگر هم تاثیرگذار بود. نظر کادر فنی مهم است و اگر نیاز به بازیکن جدید باشد، حتما اقدام خواهند کرد.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران در پایان گفت: وقتی یک تیم موفق است دلیل برای تعویض مربی ندارد، سال گذشته در بدترین شرایط به فینال آسیا رسیدیم و نایب قهرمان شدیم. مهم رسیدن به فینال بود که با اقتدار کادر فنی و حمایت مردم این اتفاق افتاد. صددرصد وقتی یک تیم با یک مربی موفقیت‌های پی در پی کسب کرده است، می‌تواند سال آینده هم همراه آن تیم باشد.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: