به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد این تیم در فصلی که گذشت به خبرنگار برنا گفت: استقلال امسال شروع خوبی نداشت و به نظرم فرصتی برای بهتر شدن را هم به دست نیاورد. هرچند که در ابتدا کم کم موفق شد کمی خود را بالا بکشد و حتی به صدر نزدیک شود ولی در مجموع خوب نبود.

وی افزود: در نیم فصل دوم بازی های خوبی داشتیم اما داوری‌ها همه به ضرر استقلال بود تا جایی که در دیدار مقابل پدیده و ذوب آهن گل‌های ما گرفته نشد. شاید در برخی دیدارها داور به سود استقلال سوت زده باشد اما همچنان اعتقاد دارم امسال داوری به زیان ما بود و همین باعث شد از کورس قهرمانی عقب بمانیم.

فریبا درخصوص انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال یادآور شد: فرهاد مجیدی از همان روز اول اعلام کرد که علاقه ای برای این کار ندارد، از طرفی خود باشگاه نیز تمام هم و غمش جذب مربی خارجی است که بارها در جلسات کمیته فنی به آن اشاره کرده است. ابتدا نزدیک به 10 گزینه داشتیم که الان این تعداد به 4 نفر رسیده و تا چند روز دیگر با موافقت مدیر باشگاه مربی مشخص خواهد شد تا برای فصل جدید بتوانیم تیمی را ببندیم که با هدف قهرمانی در لیگ حاضر شود.