به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ناصر محمدخانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره برد این تیم مقابل پارس جنوبی جم و قهرمانی مجدد پرسپولیس در لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: با توجه به اینکه بازی خارج از خانه برگزار می‌شد و هوا هم کمی شرجی بود، کار برای پرسپولیس ساده نبود اما شاگردان برانکو موفق شدند بازی خوبی را به نمایش بگذارند و در نهایت هم  موفق شدند با پیروزی در این دیدار به قهرمانی دست پیدا کنند.

وی افزود: البته من معتقدم پرسپولیس زودتر هم می‌توانست قهرمانی خود را مسجل کند ولی دو، سه تساوی آخر کار را به هفته آخر کشید، به هر حال هت تریک قهرمانی ارزشمند است و دست همه بچه‌ها و کادر فنی درد نکند و مبارک همه هواداران پرسپولیس باشد.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره عملکرد ماریو بودیمیر اظهار داشت: او بازیکن بدی نیست ولی در حد مهاجمان معمولی خودمان است.با توجه به وضعیت گرانی ارز و اینکه برای بازیکن خارجی باید منزل تهیه کرد و مشکلات خاص خود را دارد، من معتقدم می‌توانیم با پول او یک بازیکن تاپ خریداری کنیم، مهاجم شش‌دانگی که سرعتی و دریبل‌زن باشد و بتواند آن جلو به راحتی گلزنی و گلسازی کند.

محمدخانی در ادامه و درباره بازی مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: درست است که ما از این دوره بر اثر اتفاقات و ناداوری حذف شدیم اما برای حفظ آبروی باشگاه باید این تیم را شکست دهیم و می‌توانیم یاران ژاوی را یک‌بار دیگر در تهران ببریم و هم جبران بازی رفت را کنیم و هم اینکه نشان بدهیم حق‌مان حذف از این رقابت ها نبود.

کاپیتان پیشین پرسپولیس پیرامون جام حذفی نیز بیان کرد: در جام حذفی یک فینال در مرحله نیمه نهایی پیش آمده و برنده آن بازی می‌تواند خیالش از قهرمانی را راحت کند. البته سپاهان در این بازی میزبان است اما شهری در ایران نیست که پرسپولیس در آن هوادار نداشته باشد. معتقدم تیم برانکو می‌تواند با شکست سپاهان راهی فینال شود و در نهایت با برد در دیدار نهایی، قهرمان جام حذفی شود و دوگانه کسب کند، به ویژه اینکه در سه سال گذشته موفق به کسب این جام نشده است و کسب آن می تواند این تیم را در ذهن هواداران ماندگارتر کند.