به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی گفت: مسابقات "World Winners Cup 2019" از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی در هفته اول مهر سال جاری در کشور ترکیه برگزار می‌شود، بر این اساس نامه‌ای به هیئت‌ فوتبال استان‌ها ارسال و شرایط اعلام‌شده از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی را در نامه قید کردیم.

وی راجع به تیم‌هایی که شرایط حضور در این مسابقات را داشته باشند، اظهار داشت: مهلت اعلام آمادگی باشگاه‌ها تا امروز (اول خرداد) است و تاکنون چهار باشگاه به‌صورت مکتوب درخواست خود را به فدراسیون ارسال کردند که پس از بررسی کلیه جوانب، تیم‌های دارای صلاحیت از میان تیم‌های درخواست‌کننده معرفی خواهند شد.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی درخصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ساحلی تصریح کرد: پس از همکاری طولانی‌مدت و پردستاوردی که با اوکتاویو برزیلی داشتیم، اکنون باید یک مربی توانمند که سابقه بازیکنی و مربیگری در این رشته را داشته باشد، جایگزین اوکتاویو شود. گزینه‌ها در کمیته فنی و توسعه مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به اولویت‌هایی که وجود دارد، قطعاً بهترین تصمیم در کمیته فنی و توسعه زیر نظر انصاری‌فرد اتخاذ می‌شود.

شهریاری گفت: باتوجه به عملکرد فنی فوق‌العاده بازیکنان تیم ملی و با در نظر گرفتن این موضوع که هاشم‌پور از تجربیات خوبی در مباحث فنی برخوردار است و سال‌ها دستیار اکتاویو بوده است، برنامه‌ها و اردوهای تیم ملی تا انتخاب سرمربی متوقف نخواهد شد.